hermes replica birkin, celine handbags replica, louis vuitton outlet online, canada goose outlet toronto factory, Cheap Canada Goose clothing eranimation Canada Goose Cheap Mens Sale louis vuitton outet Moncler Cachalot celine Woolrich moncler austria hermes replica belt celine bags cheap prada handbags outlet canada goose vest cheap celine replica canada goose online shop prada handbags cheap hermes sale handbags trong>Canada Goose online
    ANASAYFA             HAKKIMIZDA             HİZMETLER             İLETİŞİM
ÇEVİRİ YAPILAN DİLLER
DOĞAN DİLMERK Noter Yeminli Tercüme ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri | ��ngilizce ��eviri Terc��me hermes replica birkin, celine outlet online, replica designer handbags, canada goose outlet, Replica Canada goose Discount Canada Goose Canada Goose Cheap Mens Sale louis vuitton 2015 Moncler Doudoune replica tiffany & co Canada Goose Moncler soldes hermes kelly handbags celine bags cheap prada handbags outlet canada goose jacket sale celine handbags replica canada goose outlet prada handbags replica hermes outlet trong>Canada Goose Jackets
İngilizce Çeviri / Tercüme

Hizmet Alanlarımız:

İngilizce Web Sayfası Çevirisi ve tasarımı &Bilgisayar Programları çevirileri : Bilgisayar alanında Kaliteli bir yazılım-web sayfası çevirisi için web tasarım-yazılım konusunda yetkin, birden fazla yabancı dili konuşabilen, Internet'i tanıyan ve ifade gücü konusunda web-bilgisayar diline hakim kişilere ihtiyaç vardır. Eğer dünyanın gelişmekte olan ekonomilerinden gerek web sitenizin tasarımı gerekse program ve internet sitenizin İngilizce  profesyonelce çevrilmesi konusunda hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İngilizce Ticari Tercüme- Çeviri: İhalele şartnameleri, uluslararası ticaretle ilgili bilgi, belge, kanun ve yönetmelikler, yazışmalar, ithalat - ihracat yazışmaları, İş mektupları, şirket sunumları, Muhasebe, Ticaret .

İngilizce Teknik Tercüme - Çeviri: Hidrolik-Pnömatik, Otomotiv, Otomasyon, Mekatronik, Enerji, Tarım, Gıda, Bankacılık, Denizcilik, Telekomünikasyon, Yazılım ve Bilgisayar, elektrik, genel elektronik, iletişim cihazları, otomotiv, tekstil, kimya, inşaat, mimarlık, çeşitli üretim makineleri, tıp cihazları, hava ve kara taşıt ve makineleri, ziraat, çevre, Makine Mühendisliği, Kimya, Tıp, Ekonomi, Hukuk, Tekstil, Kalite Güvence ve Kalite Yönetim Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, , İnşaat Mühendisliği, Haritacılık ve Kadastro..

İngilizce Tıbbi Tercüme- Çeviri:  Anestezi, Biyoistatistik,Dahiliye, Diş Hekimliği,Toksikoloji, Diyagnostik, Endokrinoloji, Endoskopi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Halk Sağlığı, Kardiyoloji, Mikrobiyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji,Patoloji, Klinik rapor, araştırma ve makaleler, Tıp ve eczacılık kuruluşlarının tanıtım metin ve broşürleri,Tıbbi ürün lisans ve patentleri,medikal cihaz satan firmaların tanıtımları vb.

İngilizce Hukuki Tercüme - Çeviri:  Vekaletnameler, Gayrimenkul Alım Satım Sözleşmeleri, Yasal Anlaşmalar, Mahkeme Belgeleri, İş Teklif ve Sözleşmeleri, İşçi - İşveren İlişkileriyle ilgili belgeler, genel mevzuat ve kanunlar, mahkeme ve duruşmalarda ardıl çeviriler.

İngilizce Bilimsel Akademik Çeviri - Tercüme: 
Kitaplar,Tezler, araştırma notları ve hertürlü bilgi kaynaklarının tercümelerinin de bulunduğu eğitim konusunda verilen çeviri hizmetimizdir.

İngilizce Edebi Çeviri - Tercüme: Makale, Şiir, Roman, Tiyatro vb. edebi metin ve kitapların Türkçeye ve Türkçeden diyer dillere çevrilmesini kapsamaktadır.

İngilizce Simultane Tercüme - Çeviri:
Konferans ve Toplantılarda yapmakta olduğumuz kabin içerisinde yapılan tercüme hizmetimizdir.

İngilizce Tercüme:
Çeşitli iş görüşmeleri, ülke ziyaretleri, toplantılar, telefon görüşmeleri bu hizmetimiz kapsamındadır.

 
 
 •   
 •   
 •   
 • Almanca Çeviri / Tercüme Almanca Çeviri / Tercüme  
   Arapça Çeviri / Tercüme Arapça Çeviri / Tercüme  
   Arnavutça Çeviri / Tercüme Arnavutça Çeviri / Tercüme  
   Azerice Çeviri / Tercüme Azerice Çeviri / Tercüme  
   Boşnakça Çeviri / Tercüme Boşnakça Çeviri / Tercüme  
   Bulgarca Çeviri / Tercüme Bulgarca Çeviri / Tercüme  
   Çince Çeviri / Tercüme Çince Çeviri / Tercüme  
   Danca Çeviri / Tercüme Danca Çeviri / Tercüme  
   Farsça Çeviri / Tercüme Farsça Çeviri / Tercüme  
   Felemenkçe Çeviri / Tercüme Felemenkçe Çeviri / Tercüme  
   Fransızca Çeviri / Tercüme Fransızca Çeviri / Tercüme  
   Gürcüce Çeviri / Tercüme Gürcüce Çeviri / Tercüme  
   Hırvatça Çeviri / Tercüme Hırvatça Çeviri / Tercüme  
   Hintçe Çeviri / Tercüme Hintçe Çeviri / Tercüme  
   Hollandaca Çeviri / Tercüme Hollandaca Çeviri / Tercüme  
   İngilizce Çeviri / Tercüme İngilizce Çeviri / Tercüme  
   İspanyolca Çeviri / Tercüme İspanyolca Çeviri / Tercüme  
   İsveççe Çeviri / Tercüme İsveççe Çeviri / Tercüme  
   İtalyanca Çeviri / Tercüme İtalyanca Çeviri / Tercüme  
   Japonca Çeviri / Tercüme Japonca Çeviri / Tercüme  
   Kazakça Çeviri / Tercüme Kazakça Çeviri / Tercüme  
   Kırgızca Çeviri / Tercüme Kırgızca Çeviri / Tercüme  
   Korece Çeviri / Tercüme Korece Çeviri / Tercüme  
   Kürtçe Çeviri / Tercüme Kürtçe Çeviri / Tercüme  
   Çekçe Çeviri / Tercüme Çekçe Çeviri / Tercüme  
   
   
   
   
  DOĞAN DİLMERK Noter Yeminli Tercüme ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri
  Copyright © 2011 Her Hakkı Saklıdır.

    Bizi takip edin :
    

  üsküdar tercüme bürosu  |  üsküdar noter yeminli tercüme  |  üsküdarda-çeviri-büroları  |  üsküdar yeminli tercüman  |  üsküdar eğitim danışmanlık hizmetleri