hermes replica birkin, celine handbags replica, louis vuitton outlet online, canada goose outlet toronto factory, Cheap Canada Goose clothing eranimation Canada Goose Cheap Mens Sale louis vuitton outet Moncler Cachalot celine Woolrich moncler austria hermes replica belt celine bags cheap prada handbags outlet canada goose vest cheap celine replica canada goose online shop prada handbags cheap hermes sale handbags trong>Canada Goose online
    ANASAYFA             HAKKIMIZDA             HİZMETLER             İLETİŞİM
ÇEVİRİ YAPILAN DİLLER
DOĞAN DİLMERK Noter Yeminli Tercüme ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri | üsküdar tercüme bürosu, Yeminli Tercüme, Eğitim Danışmanlık Hizmetleri, çeviri bürosu, dil çeviri, noter onaylı tercüme, ingilizca almanca kurs, ders, istanbul tercüme, her dilde yeminli tercüme, danışmanlık, müşavirlik, consultancy, eğitim, notarized affidavit translation, übersetzung, real-estate, web design, web tasarım, web tasarımı, e ticaret,
Yeminli Tercüman Olarak Yaptığımız Tercümeleri Tasdikleyen ANLAŞMALI NOTERLER
ÜSKÜDAR 1. NOTER / 2. NOTER / 8. NOTER   BEYKOZ 2. NOTER
BEŞİKTAŞ 5. NOTER   DUDULLU 7. NOTER
KADIKÖY 4. NOTER   KAYIŞDAĞI 22. NOTER
PAŞABAHÇE 1. NOTER   K.BAKKALKÖY 18. NOTER
SARIGAZİ 11. NOTER   SULTANBEYLİ 2. NOTER
      ÜMRANİYE 4. NOTER
 
1983 yılından beri Her Dilde Noter Yeminli Tercüme Hizmeti Vermekteyiz.
 
Medikal Çeviri, Tercüme

 
Bir dili biliyor olmak, medikal metinleri çevirmek için yeterli değildir. Medikal belgelerin yabancı dillere çevrilmesi hem dil becerisine hem de bilimsel ve tıbbi artalana sahip, uygun nitelikli çevirmenler gerektirir. Medikal çevirilerdeki hataların bedelinin çok yüksek olduğunun ziyadesiyle farkında olduğumuz için, medikal tercüme projelerinde, sadece tıbbi alanda engin tecrübeye sahip, tıbbi bakımdan nitelikli profesyonel çevirmenleri görevlendiriyoruz.
   
Hukuki Çeviri, Tercüme

 
Uluslararası ticaretteki büyüme ile doğru orantılı olarak hukuki çeviriye olan talep arttı. Hukuki evrakların çevirisi açık ve net olmalıdır: ciddi sonuçlara yol açacağından, yanlış, bulanık veya muğlak çeviriler kabul edilemez. Bu nedenle hukuki çeviri uzman bilgisi gerektirir. Hukuki belgeleriniz, genel hukuk ve kamu hukukuna hakim, nitelikli çevirmenleri tarafından yapılır.
   
Teknik Çeviri, Tercüme

 
Teknik çeviri göründüğünden daha zordur. Teknik belgelerin çevirisi, teknik bilgileri özlü ve etkili bir şekilde iletebilecek bir uzmanın bilgisini gerektirir. Küçük bir dikkatsizlik veya ufak bir gözden kaçırma bütün anlamı değiştireceğinden, teknik tercümelerde yanlış çeviri veya anlam kayması ciddi karışıklıklara yol açabilir. Bu nedenle, deneyimli uzman çevirmenler, teknik terimlerin doğru çevirisini sağlamak için, teknik çevirinin vazgeçilmezleri arasındadır.
Finansal Çeviri, Tercüme

 
İster küçük bir firmanın isterseniz büyük bir kuruluşun sahibi olun, küreselleşme, şirketinizin finansal bilgilerinin birkaç dilde mevcudiyetini günümüzün mecburi ihtiyaçlarından biri haline getirmiştir. Azami düzeyde deneyim, profesyonellik ve yüksek kaliteye bağlılık şartlarımıza uygun olarak, yeterlilikleri ve teknik uzmanlıkları büyük titizlikle incelenen dünyanın her yerinden nitelikli, profesyonel anadil konuşur çevirmenlerle birlikte çalışıyoruz.
Akademik Çeviri, Tercüme

 
Akademik hizmetlerimiz özellikle araştırmacılar, akademisyenler, kurumlar ve kuruluşların ihtiyaçlarına yöneliktir ve aralarında makaleler, tez özetleri, konferans metinleri, tezler, yüksek öğrenim başvuruları, araştırma-projeleri raporlarının bulunduğu çok sayıda akademik metnin çevirisini, düzeltisini ve redaksiyonunu kapsar.
Web Sitesi Çevirisi

 
Yabancı marketlere hitap etmek ve yeni müşterilere ulaşmak, her şeyden önce onların dilinde konuşmayı gerektirir. Pazarda globalleşmek ürünlerinizin ve hizmetlerinizin uluslararası marketin diline çevrilmesinden geçer. Web sitenizin, ürün ve hizmet tanımlarınızın ve diğer önemli bilgilerinizin çevirisi sizi uluslararası pazara entegre eder.
 Almanca Çeviri / Tercüme Almanca Çeviri / Tercüme  
 Arapça Çeviri / Tercüme Arapça Çeviri / Tercüme  
 Arnavutça Çeviri / Tercüme Arnavutça Çeviri / Tercüme  
 Azerice Çeviri / Tercüme Azerice Çeviri / Tercüme  
 Boşnakça Çeviri / Tercüme Boşnakça Çeviri / Tercüme  
 Bulgarca Çeviri / Tercüme Bulgarca Çeviri / Tercüme  
 Çince Çeviri / Tercüme Çince Çeviri / Tercüme  
 Danca Çeviri / Tercüme Danca Çeviri / Tercüme  
 Farsça Çeviri / Tercüme Farsça Çeviri / Tercüme  
 Felemenkçe Çeviri / Tercüme Felemenkçe Çeviri / Tercüme  
 Fransızca Çeviri / Tercüme Fransızca Çeviri / Tercüme  
 Gürcüce Çeviri / Tercüme Gürcüce Çeviri / Tercüme  
 Hırvatça Çeviri / Tercüme Hırvatça Çeviri / Tercüme  
 Hintçe Çeviri / Tercüme Hintçe Çeviri / Tercüme  
 Hollandaca Çeviri / Tercüme Hollandaca Çeviri / Tercüme  
 İngilizce Çeviri / Tercüme İngilizce Çeviri / Tercüme  
 İspanyolca Çeviri / Tercüme İspanyolca Çeviri / Tercüme  
 İsveççe Çeviri / Tercüme İsveççe Çeviri / Tercüme  
 İtalyanca Çeviri / Tercüme İtalyanca Çeviri / Tercüme  
 Japonca Çeviri / Tercüme Japonca Çeviri / Tercüme  
 Kazakça Çeviri / Tercüme Kazakça Çeviri / Tercüme  
 Kırgızca Çeviri / Tercüme Kırgızca Çeviri / Tercüme  
 Korece Çeviri / Tercüme Korece Çeviri / Tercüme  
 Kürtçe Çeviri / Tercüme Kürtçe Çeviri / Tercüme  
 Çekçe Çeviri / Tercüme Çekçe Çeviri / Tercüme  
 
 
 
 
DOĞAN DİLMERK Noter Yeminli Tercüme ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri
Copyright © 2011 Her Hakkı Saklıdır.

  Bizi takip edin :
  

üsküdar tercüme bürosu  |  üsküdar noter yeminli tercüme  |  üsküdarda-çeviri-büroları  |  üsküdar yeminli tercüman  |  üsküdar eğitim danışmanlık hizmetleri